Remélem, már Te sem dugod homokba a fejed, és lassan belátod, hogy olyan gazdasági válság várható, amilyen még nem volt. Az igazán rossz hír az, hogy valójában MÁR ITT VAN (munkaerőhiány, euróárfolyam emelkedés, üzemanyagár-stop, stb.).
Bár a magyar vállalkozásokban rengeteg ötlet és lendület van, nagy részük mégis elvérzik.
A tervezés hiánya, a szervezetlenség, a rossz munkaerőválasztás, vagy a meggondolatlan pénzügyi döntések miatt. Ez garantáltan tovább fog erősödni a következő időszakban, ahogy az ország közelít a totális gazdasági káosz felé. Sok cég már most a túlélésre játszik, láthatóan egyre fokozódik a pánik.
Tényleg nem ijesztgetni akarlak, de félő, hogy a vállalkozások jelentős része nem fogja túlélni a következő recessziót. Kulcskérdés, hogy vállalkozóként Téged mennyire érnek felkészülten a közelgő nehézségek. Mennyire rándul görcsbe a gyomrod az alábbiakat olvasva? Magadra ismersz?
- Elképzelésed sincs, hogy a megszerzett munkákat mikor és hogy sikerül teljesíteni, hiszen totális a bizonytalanság alapanyag és munkaerő téren?
- Nem készülnek el időben a feladatok, egésznap csak rohangálsz, mint a mérgezett egér?
- Tudod, hogy szükséged lenne egy rendszerre, de gőzöd sincs, hogyan kezdj neki?
- Folyton azon stresszelsz, mikor üt be a ménkű (felmond egy fontos megrendelő, NAV ellenőrzést kapsz, csúsznak a beszállítók)? Tudod, hogy rengeteg rés van a pajzson?
- Felforr az agyvized, mert nem tudsz elég időt tölteni a családoddal? A céges problémák hegye a magánéleted is megmérgezi?
Csak idő kérdése, hogy beüssön a krach. Ezért nem várhatsz tovább a felkészüléssel!
A FELKÉSZÜLÉS A VÁLSÁGRA gyakorlati szeminárium betonbiztos cégépítési módszereket ad a kezedbe amelyekkel a legnehezebb gazdasági helyzetben is sikerült biztonságos anyagi hátteret teremtenem magamnak, a családomnak, a saját vállalkozásaimnak és az ügyfeleim cégeinek. Húsz évig güriztem ezért a tudásért. Többszáz könyvet olvastam el, és tízmilliónál is többet fizettem ki tréningekre.
A 7 Lépcsős Cégépítési Módszertan egy időtálló gondolkodásmód
Nem avul el, nem kell újra gondolni.
Működött tizenöt évvel ezelőtt, működött a pandémia alatt és működni fog tíz év múlva is.
Az alkalmazásával stabilizálhatod és biztonsággal építheted céged, akár a legmostohább körülmények között is.
Sőt, ha igazán jól csinálod, elkezdhet emelkedni az árbevételed és a profitod. Egyre jobb embereket fogsz kiválasztani, ráadásul egyre jobb ügyfelekkel fogsz együtt dolgozni.
A 7 Lépcsős Cégépítési Módszertan segít, hogy ne csak túléld a válságot, hanem profitálj is belőle.
Mindegy, hogy azon gondolkodsz, inkább feladod és bezárod a boltot, összevissza kapkodsz a túlélésért küzdve, vagy elhatároztad, itt az ideje végre stabilizálni a céged.
Garantálom, hogy ez a mostani válságban sem lesz máshogy, sőt!
Aki alkalmazta a 7 Lépcsős Cégépítési Módszertant a pandémia alatt, sokkal könnyebben tudott felállni a padlóról. Miközben mások rohangáltak, mint a fejetlen csirke az udvaron, hiszen stressz és tervezés nem fér meg egymás mellett.
Nézd, Magyarországon túlnyomórészt szakemberek indítják a vállalkozásokat…
akik bár kiemelkedők a saját foglalkozásukban, viszont a cégvezetés egy önálló szakma.
Amit ugyanúgy tanulni kell, mintha marketinges, fodrász, mérnök vagy esztergályos akarnál lenni.
Ez a tudás az elkövetkező inflációval terhelt időszakban pláne fel fog értékelődni!
Nem könnyít a dolgon, hogy itthon nincs olyan cégvezető képzés, ami gyakorlati alapú. (kivéve az Ügyvezető Akadémia VIP képzéseit)
Ami tényleg a mindennapi vállalkozói létre készít fel. Ami nem egy külföldi módszertan jól-rosszul fordított verziója, vagy egy elméleti szinten túlképzett szobatudós módszere.
A 7 Lépcsős Cégépítési Módszertan hasonlóan nehéz időkben is megállta már a helyét, mint ami ránk vár az elkövetkezendő hónapokban.
A cégépítés egyszerű, de nem könnyű
Egyszerű, ha tudod, hogyan kell, ha megvan hozzá a megfelelő rendszered, vagyis a stabil alapokat biztosító pillérek. Egy jól működő vállalat kiszámítható szabályok szerint működik, mindennek megvan a pontos ideje, helye és felelőse. Szeretnéd, ha a Te céged is ilyenné válna?